Лима позираше во заводлива долна облека

Прекрасниот бразилски модел  направи сет на фотографии за познатиот бренд „Викторија Сикрет”.

Супермоделот Адријана Лима со години е една од заштитните лица на луксузниот бренд на долна облека „Викторијас сикерет”.

И додека се очекува големата ревија во Шангај, Адриана направила фотографии и видеа за нова кампања.

Прекрасна бринета ја претставува секси долната облека, а нејзините фотографии ја распаметија машката публика.

@adrianalima #adrianalima #adrianalimathequeen #teamlima #victoriassecret

A post shared by Adriana Lima (@adrianalimathequeen) on

Сите се согласија дека моделот, инаку мајката на две деца, на 36-годишна возраст, изгледа одлично и дека во нејзиниот севкупен изглед, може да и љубоморат помладите колешки.

New obsession… Victoria's Secret ?

Posted by Adriana Lima on Monday, 9 October 2017