Ексклузивно: Лила Филиповска во новогодишната фотосесија за Revalid!

Ексклузивно: Лила Филиповска во новогодишната фотосесија за Revalid!

Ексклузивно на zazabava.com Лила Филиповска во новогодишната фотосесија за Revalid!

Revalid како производ кој е директно поврзан со убавината на косата, се реши да одбере дама која ќе ја отсликува мисијата на Revalid, а подобар избор од нашата Лила нема.

Image may contain: indoor

Ова е фотосесијата за special edition пакувањето на Revalid, кое вклучува шампон и балсам за комплетна грижа на вашата коса.

Зошто се препорачува REVALID® шампонот?

Revalid® регенеративниот протеински шампон чисти нежно, но сепак темелно додека ја ревитализира косата. Хранливите состојки како што се екстрактите од овес, пченичните протеини и пантенолот (витаминот B5), ја зајакнуваат структурата на косата. Алантоинот го смирува скалпот.

Одличен подарок за престојните празници, за Вас и Вашите најблиски.

Погледнете во продолжение како помина фотосесијата со Лила Филиповска.

Image may contain: 1 person, indoor

Image may contain: one or more people and indoor

Image may contain: one or more people and people standing

Image may contain: 3 people, shoes and indoor

Image may contain: 2 people

Image may contain: one or more people and people sitting

 

Image may contain: 2 people, people sitting, living room, table and indoor

Image may contain: one or more people, people sitting, hat, shoes and indoor

Image may contain: 2 people, table and indoor

Image may contain: one or more people, shoes and indoor

Image may contain: 1 person, standing

Image may contain: 1 person, beard, phone and indoor

Image may contain: 1 person, indoor

Image may contain: 1 person, on stage, sitting, shoes and indoor

Image may contain: 1 person, sitting, living room, christmas tree, table and indoor

Image may contain: 1 person, smiling, standing, christmas tree and indoor

Image may contain: 1 person, on stage, shoes and indoor

Image may contain: one or more people

Image may contain: one or more people and closeup