Лепа Брена позира во долна облека

Лепа Брена позира во долна облека

И во шестата деценија Лепа Брена уште еднаш покажа дека има нозе на кои би можеле да и’ позавидат значително помладите колешки и девојки.

Популарната пејачка на својот инстаграм-профил објави фотографија на која позира во гаќички и бела кожа, додека во преден план се нејзините долги и вити нозе.