Лејди Гага се покажа топлес

Пејачката Лејди Гага веќе долго време е активна во актерските води и има извонредни улоги во холивудските блокбастери.

Сепак, целиот свет со нетрпение чекаше да го види најновиот документарец на Netfliks “Five Foot Two”, кој беше достапен на оваа стриминг мрежа од вчера.

Документарниот филм го прикажува нејзиниот настап во Superboule во февруари, борбата со хроничната болка, како и најинтимната сцена во нејзиниот живот.

Една таква сцена ги изненади фановите на Гага, а зборот е топлес издание кое пејачот го сподели со целиот свет.

За време на снимањето таа ги откри градите, видливо опуштена, а таа на себе го имаше само долниот дел од танга бикини.

Контроверзната ѕвезда на тој начин јасно им кажа на сите како се чувствува во нејзиното тело и дека не и е грижа за негативните коментари.