Лејди Гага објави провокативни фотографии

Лејди Гага објави провокативни фотографии

Лејди Гага  продолжува со промовирање на својот бренд Haus Labs.

Таа сподели  нови фотографии на својот инстаграм профил на кои совршено ја истакнува својата фигура.