Лејди Гага го претстави новото момче на јавноста

Лејди Гага го претстави новото момче на јавноста

Лејди Гага за првпат се појави во јавност со новото момче.

33-годишната пејачка уживаше и се забавуваше со Мајкл Полански на Супер Боул, а двајцата прегрнати го напуштија стадионот во Мајами.