Кристина Агилера го “запали” Инстаграм со голите фотографии

Кристина Агилера го “запали” Инстаграм со голите фотографии

Кристина Агилера е пејачката која сигурно го одбележа тинејџерството на помладата генерација од 21 век и важи за пејачка со исклучително моќен глас,стас, модна икона и секс симбол.

Пејачката сосема ги изненади фановите со новите фотографии кои ги објави на нејзиниот Инстаграм профил, бидејќи таа е сосема гола. Дел од коментарите биле дека таа има толку добар глас така што “нема потреба од вакви фотографии каде си го покажува своето тело”.

Кристина Агилера објави фотографија како сосема гола лежи во када полна со вода, а сочните “фотки” се појавија од ведро небо. На социјалната мрежа Инстаграм има околу 4,5 милиони следбеници, а фотографиите им се допаднаа на околу 320 илјади следбеници.