Кристијано Роналдо ужива на одмор во Портофино

Кристијано Роналдо  ужива на одмор во Портофино

Кристијано Роналдо ужива во убавините на Портофино заедно со својата свршеница Џорџина Родригез и три од своите деца.

35-годишниот фудбалер и 26-годишниот модел споделија фотографии од луксузната јахта и од престојот на прекрасната италијанска ривиера. Тие се забавуваа со малите Алана, Ева и Матео.