Кристијано Роналдо и Џорџина на новогодишно патување во Дубаи

Кристијано Роналдо и Џорџина на новогодишно патување во Дубаи

Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез моментално уживаат во Дубаи.

Славниот пар за дочекот на новата година славеше со синот Кристијано Џуниор и бројни пријатели. 33-годишниот фудбалер и 24-годишниот модел уживаа во прекрасен поглед со спектакуларни огномети. Роналдо и Џорџина се релаксираа и под топлите сончеви зраци.