Криси Тиген лансира нејзина колекција очила за сонце

Криси Тиген лансира нејзина колекција очила за сонце

Криси Тиген ја продлабочи својата соработка со австралискиот бренд Quay.

34-годишниот модел ја претстави својата нова колекција очила за сонце на промотивен настан кој се одржа во Лос Анџелес.

Криси беше придружувана од сопругот Џон Леџенд и слатката ќеркичка Луна. Славното семејство изгледаше модерно и среќно додека позираше пред фоторепортерите.