Криси Тајген изгледа подобро од било кога

Криси Тајген изгледа подобро од било кога

Криси Тајген и нејзиниот сопруг Џон Леџенд со своите две деца и пријателите во моментов летуваат во Италија и привлекуваат внимание каде и да се појават.

Популарната манекенка на Инстаграм објави провокативна фотографија на која позира во едноделен костим за капење.

View this post on Instagram

last day 😩 @mrmikerosenthal @jenatkinhair

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Тој ги истакнува нејзините заносни облини, но на прв поглед најмногу нејзините гради.

View this post on Instagram

feels off-brand but going for it

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

За неа често коментираат медиумите дека има вцишок на килограми. Но, овие фотографии се доказ дека Криси изгледа бомбастично.

View this post on Instagram

send me my check @johnlegend @lve_wines

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on