Костимот за капење на Кајли Џенер го вжешти „Инстаграм“

Костимот за капење на Кајли Џенер го вжешти „Инстаграм“

Младата Кајли Џенер го запали „Инстаграм“ во вторникот вечерта кога сподели три селфија.

Најмладата сестра во семејството Кардашјан ги покажа бујните облини во микробикини во боја на праска и напиша: „Уште еден вторник навечер“.

Младиот могул на шминка (23) стои пред бела заднина на зајдисонце, облеана во килибарна сончева светлина.