Кортни Кардашијан има ново момче

Кортни Кардашијан има ново момче

Една од сестрите Кардашијан, Кортни изгледа има нова љубов.

Таа деновиве е во Палм Спринг и ужива во морето,сонцето ама во придружба со долгогодишниот пријател Травис Баркер. Тоа беше доволна причина да се започнат муабети дека тие двајца се заедно.

Трач или не останува да видиме дали навистина Травис е новата љубов на Кортни.