Колку чинат модните изгледи на Меган Маркл???

Колку чинат модните изгледи на Меган Маркл???

Војвотката на Сасекс официјално е член на кралското семејство. По нејзината венчавка, се појави во јавноста само петпати, јавноста изгледа е опседната со нејзиниот стил. Но, колку чини кралската гардероба на Меган Маркл?