Клои Кардашијан се породи

Клои Кардашијан се породи

Клои Кардашијан и Тристан Томпсон го добија своето прво дете додека низ светот се шири веста за негово неверство.33-годишната ѕвезда од шоуто „Keeping Up with the Kardashians“ родила девојче во болница во близина на Кливленд.

Клои Кардашијан и Тристан Томпсон

Клои Кардашијан и Тристан Томпсон

И покрај неверството, најновите информации од странските медиуми укажуваат на тоа дека Клои дозволила Тристан да биде со неа за време на породувањето.

Засега нема официјално соопштение од парот, кој е во врска од септември 2016 година. Само три месеци по почетокот на нивната романса, тој доби син од поранешната девојка Џордан.

Клои Кардашијан и Тристан Томпсон