Клои Кардашијан со фотографија покажа колку го сака своето момче

Клои Кардашијан со фотографија покажа колку го сака своето момче

Клои Кардашијан не крие колку е заљубена во своето момче, кошаркарот Тристан.

Таа својата љубов ја покажа на Инстаграм, со заедничка фотографија под која напиша љубовна порака.

Денот кога те запознав ми се промени животот. Фала ти љубов моја – напиша таа.

Фановите после ова веднаш донесоа заклучок дека ѕвездата со ова потврдува всушност дека е бремена.

Иако никако да потврди официјално, таа постојано носи широка облека, а по пишувањето на американските медиуми, парот чека дете.

Иако сега живеат во Кливленд, Клои одлучи дека сака да се породи во Лос Анџелес бидејќи сака покрај неа да биде нејзиното семејство – изјави пријател на парот за медиумите.

❥The day I met you, my life changed. Thank you my love!❥

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on