Кипарската претсавничка Елени со топлес фотографии

Кипарската претсавничка Елени со топлес фотографии

Сексапилната Елени Фуреира која инаку ја нарекуваат европската Бијонсе заврши на втората позиција на натпреварот за песна на Евровизија 2018.

Иако мажите полудеа по неа, сепак нејзиниот Инстаграм профил откри дека таа е во врска со фудбалерот на Олимпијакос Алтерт Ботие.

Но нејзиниот Инстаграм ги откри и нејзините топлес фотографии по кои полуди цела Европа, погледнете.

Forgot to kiss u goodbye sweet summer … #byebyesummer

A post shared by Eleni Foureira (@foureira) on

Wet hair tanned skin & breezy wind ??… #byebyesummer

A post shared by Eleni Foureira (@foureira) on