Ким Кардашијан сподели фотографија од малиот син Псалм

Ким Кардашијан сподели фотографија од малиот син Псалм

Ким Кардашијан и Кание Вест пред еден месец го добија синот Псалм. 38-годишната ѕвезда од „Keeping Up with the Kardashians“  ја објави првата фотографија на која одблиску се гледа лицето на малото бебенце, кое дојде на овој свет со помош на сурогат-мајка.

Во јануари минатата година, парот ја доби и ќеркичката Чикаго со помош на сурогат-мајка. Ким и Кание се родители и на ќерката Норт, која наскоро ќе наполни 6 години и на 3-годишниот син Сент.

View this post on Instagram

Psalm Ye

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on