Ким Кардашијан повторно провоцира на Инстаграм

Ким Кардашијан повторно провоцира на Инстаграм

Откако по трет пат стана мајка, Ким Кардашијан не престанува да провоцира на социјалните мрежи.

Ѕвездата пред три дена објави фотографија во која позира пред корпата за отпадоци на Louis Vitton облечена од глава до пети во Fendi.

Во истиот ден таа направи уште една фотографија која реши да ја сподели на социјалните мрежи.

Овој пат ѕвездата позираше така што во прв план и беше нејзиниот задник. Фан на Фенди – напиша таа покрај провокативната фотографија, која во првите 24 часа собра преку 2 милиони лајкови.

Минатата недела Ким се најде на удар на јавноста поради фотографијата која ја постираше на Инстаграм во која е гола, а ја фотографира нејзината ќерка Норт. На критиките овој пат не одговори.

Fendi Fan

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on