Ким Кардашијан објави нови секси фотографии

Ким Кардашијан објави нови секси фотографии

Ким Кардашијан константно објавува провокативни фотографии на својот инстаграм профил како би го привлекла вниманието на своите обожаватели.

Овојпат ги покажа нејзините прекрасни облини под мини костим за капење со змиски дизајн.

39-годишната сопруга на Канје Вест изгледа неверојатно во костим за капење, која го искомбинирала со плетенка со должина на телото.

View this post on Instagram

Night Swim

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on