Ким Кардашијан објави нови фотографии во бикини

Ким Кардашијан објави нови фотографии во бикини

Ким Кардашијан постојано објавува нови фотографии на својот инстаграм профил.

Овојпат таа објави нови фотографии во бикини во кои нејзините облини повторно дојдоа до израз. Најпознатата старлета продолжува да ужива во животот и покрај трачевите дека се разведува од Кајне Вест.