Ким Кардашијан и го даде телефонот на ќерка си да ја слика гола

Ким Кардашијан и го даде телефонот на ќерка си да ја слика гола

Ким Кардашијан повторно успеа да ја разбесни јавноста со фотографијата која ја објави на Инстаграм.

На фотографијата ѕвездата позира пред огледало, додека градите ги има покриено со градник кој што не е закопчан. Во позадината се гледа дека фотографијата ја прави нејзината ќерка Норт.

Ова е навистина одвратно. Те слика сопственото дете додека ти ја соблекуваш облеката од себе. Каква мајка, каков пример. Кој тоа го прави. Навистина не можам – беше еден од коментарите на фановите.

Ким е позната поради тоа што често одговара на критиките на јавноста, но овој пат сеуште се нема огласено.

📸 by North

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on