Ким Кардашијан е една од најзгодните жени на светот

Ким Кардашијан е една од најзгодните жени на светот

Ким Кардашијан постојано работи напорно во теретана за да има идеален задник и перфектни нозе.

Личниот тренер на Кардашијан,Мелиса Алкантара, истакнува дека дури и кога има хаотичен распоред, Ким задолжително тренира.

Ким Кардашијан, навистина успеа да заработи огромна сума на пари благодарение на својот изглед. Ким е најдобриот клиент кој Алкантара некогаш го имала, а славната ѕвезда најмногу сака да работи на задниот дел на нозете и задникот, но тие вежби ги прави само два пати неделно.

View this post on Instagram

Valentine’s Surprise Getaway 📷 Kanye

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on