Ким Кардашијан гола за промоција на нејзините производи

Ким Кардашијан повторно во провокативно издание.

Ultralight Beams highlighters & glosses launching Dec 1st on KKWBEAUTY.COM

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Овој пат во промоција на незините нови производи за шминка за лице и тело. Пред само неколку недели промовираше нова линија на парфеми, палета од сенки за очи, па сега и хајлајтери и сјаеви. Ким добро знае дека голотијата продава, па сега го користи токму тоа.