Ким Кадашијан со провокативна фотографија!

Ким Кадашијан со провокативна фотографија!

Благодарение на огромниот број на нејзини следбеници на Инстаграм, што и да постира Ким Кардашијан, добива големо внимание.

Новата фотографија е провокативна, а пораката од Кардашијан е – „ми треба тен“.

Инаку, освен раскошните облини, на фотографијата се гледа дека косата ја бојадисала во розова нијанса, а со иста таква боја на коса, неодамна позираше и Канје Вест.

I need a tan

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on