Кети Пери ужива на плажа

Кети Пери ужива на плажа

Славниот пар, Кети Пери и Орландо Блум беше фотографиран додека се упатуваше на плажа во Санта Барбара, Калифорнија.

35-годишната пејачка носеше цветен костим за капење во винтиџ стил, а во раката го држеше нејзиното слатко кученце.