Кети Пери целосно се разголи

Кети Пери целосно се разголи

Кети Пери го објави спотот за својата нова песна „Daisies“. 

Во видеозаписот снимен во природа, 35-годишната пејачка целосно се разголува и го покажува пораснатото трудничко стомаче.

Пери е бремена со првото дете со Орландо Блум.