Кети Пери и Орландо Блум ќе станат родители

Кети Пери и Орландо Блум ќе станат родители

Среќната вест беше откриена со објавувањето на новиот спот на славната пејачка.

Во видеозаписот за „Never Worn White“ таа се појавува со пораснато трудничко стомаче.

Орландо има и 9-годишен син со поранешната сопруга Миранда Кер.

Пери и Блум започнаа да се состануваат кон почетокот на 2016 година, а се верија минатата година на Денот на вљубените.