Ќерката на Еминем со поголема слава од него!

Ќерката на Еминем со поголема слава од него!

Преубавата Хејли, ќерка на раперот Еминем, вчера наполнила 22 години, а со оваа роденденска фотографија привлекла многу внимание.

Хејли Скот, најстарата ќерка на популарниот американски рапер Еминем, за својот 22 роденден на својот профил на Инстаграм објавила фотографија на која покажала дека сега, навистина, е голема девојка.

Згодната Хејли самата си посакала среќен роденден, додека мажите под фотографијата и пишувале пораки во кои ја фалеле и “ѝ нуделе” да и бидат емотивни партнери.

На фотографијата, Хејли лежи на црвен двосед, на себе има тесни фармерки и бела маица под која нема градник, па градите “делумно и испаднале”…

Инаку, Хејли пораснала со ќерката на нејзината тетка Алиана, која Еминем и Ким ја посвоиле бидејќи нејзината мајка не била во состојба да се грижи за неа.

Двете ја имаат и помладата сестра Витни, девојчето кое Ким го добила во врска со друг маж.

Еминем на крајот добил целосно старателство над Витни, а во 2005-тата година и легално ја посвоил.

Инаку, Еминен и Ким Матерс, своевремено ги полниле весниците со текстови за своите бурни односи. Парот бил во врска од средно училиште, во 1996-тата година ја добиле Хејли, а во 1999-тата година се венчале. Меѓутоа, во 2001-та година се развеле.

За пет години парот повторно се венчал, а по неколку месеци нивниот брак повторно завршил. Славниот рапер хаосот во животот го искажувал преку песните, а некои од најпознатите се “Kim”, “Stan” и песната посветена на Хејли – “Hailie’s song”.