Ќерката на Џенифер Лопез има талент за пеење

Ќерката на Џенифер Лопез има талент за пеење

Џенифер Лопез објави YouTube видео, во кое нејзината ќерка Ема ги покажува своите вокални способности, изведувајќи песна од Алиша Кис.

11-годишното девојче доби бројни комплименти за својот глас.

Целосното видео покажува како изгледа еден викенд од активниот живот на 49-годишната пејачка и актерка.