Ќерката на Деми и Брус позираше без градник

Ќерката на Деми и Брус позираше без градник

Ќерка на актерите Брус Вилис и Деми Мур, дваесет и шест годишната Скаут Вилис на својот Instagram профил објави фотографија која многумина ги шокираше.

Младата уметничка Скаут Вилис се фотографирала со својата другарка во необична поза, и покажа дека нема проблем со покажување на своето тело.

Позната во јавноста и како личност што се залага за слобода на брадавиците, Скаут ги покажа своите гради, а многумина забележаа дека има и мала тетоважа под нив.

За работата да биде уште полоша, танките проѕирни гаќички, ги открија нејзините прилично запуштени препони, кои ги згрозија нејзините следбеници.

„Да можам барем цел ден да бидам со голи гради“, напиша Скаут под фотографијата.