Ќерката на Бекамови запеа на Инстаграм

Викторија Бекам ги воодушеви сите фанови кога на Инстаграм сподели едно преслатко видео во кое нејзината ќерка Харпер ја пее божиќната песна All I Want for Christmas is You.

4 ноември е, а Харпер веќе ја има божиќната еуфорија – напиша гордата мајка под видеото, во кое можеме да ја слушнеме Харпер како го пее хитот на Мараја Кери од 1994 година и црта божиќни колачи.

А дали Харпер има потенцијал за еден ден да стане пејачка како нејзината мајка, проценете сами.