Кендис Свонпул позира гола

Кендис Свонпул позира гола

Кендис Свонпул вчера го прослави својот 32-ри роденден.

Познатиот англел на Victoria’s secret  започнала да се занимава со манекенство кога имала само 15 години, а сега беше рангирана на 10-тото место на листата на „Форбс“ за најплатени модели во светот, заработувајќи 3.000.000 долари во последната година.

Секој ден објавува свои провокативни слики на Инстаграм, но овој пат  таа позира гола, покриена со наметка.

View this post on Instagram

Salty.

A post shared by @ angelcandices on