Кендис Сванапул изгледа прекрасно во бикини

Кендис Сванапул изгледа прекрасно во бикини

Кендис Сванапул поседува фигура на која многу од нас би позавиделе. Славниот ангел на VS покажа дека е во врвна форма на овогодишното шоу на Victoria’s Secret, а доказ за тоа се и најновите папараци фотографии.

30-годишната Јужноафриканка, која во јуни го роди второто синче, беше фотографирана додека со пријатели се забавуваше на плажа во Мајами.

View this post on Instagram

I’ll be right over here🌴

A post shared by Candice Swanepoel (@angelcandices) on