Кендал Џенер се разголе

Кендал Џенер се разголе

Списанието „Лав“ (Love Magazine) за да го прослави својот 10-ти роденден ја ангажираше топ моделот Кендал Џенер.

Американската убавица ја краси насловната страница на списанието, а во едиторијалот позира во топлес издание, со гаќички, со бисерен ѓердан и чаша за шампањ.

Фотосесијата ја реализирал Аласдаир Меклелан во Лондон, а со неа сниемено е и видео.

who is she? @thelovemagazine @alasdairmclellan @kegrand

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on