Кендал Џенер позира гола за магазинот Вог

Кендал Џенер позира гола за магазинот Вог

Познатиот модел Кендал Џенер е далеку од срамежлива.

За потребите на фотосесијата за италијанското издание на магазинот Vogue таа се соблече гола.

На нејзиниот инстаграм профил беше објавена фотографијата чиј автор е познатиот фотограф Мерт Алас.