Кендал Џенер објави секси фотографија

Кендал Џенер објави секси фотографија

Кендал Џенер ги воодушеви своите фанови со фотографија на која позира во жешко чипкано боди.

Кендал приреди вистинско изненадување за нејзините 128 милиони следбеници на Инстаграм, а тоа е селфи во црна секси облека која го истакнува нејзиното тело.

View this post on Instagram

did my makeup n stuff

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on