Кејт Аптон во новата колекција на костими за капење на Yamamay

Кејт Аптон во новата колекција на костими за капење на Yamamay

Супермоделот Кејт Аптон позира за рекламната кампања на новата колекција на костими за капење од италијанската марка Yamamay.

Новата колекција на костими за капење за сезоната пролет/лето 2018 е насловена Sculpt и ни носи елегантни едноделни и дводелни костими за капење.

Од палетата на бои доминираат црната, белата и сината.