Катарина Ивановска го покажа трудничкото стомаче

Катарина Ивановска го покажа трудничкото стомаче

Семејниот одмор на Катарина Ивановска во Шпанија продолжува. Убавиот модел сподели фотографии од престојот на Менорка, кој е еден од Балеарските острови.

30-годишната манекенка го покажа трудничкото стомаче во бикини и позираше со двегодишното синче Вања. Ова ќе биде второ дете на Катарина и нејзиниот партнер Цобе.