Јелена Карлеуша и сопругата на Џастин Бибер блеснаа во скоро идентичен фустан

Јелена Карлеуша и сопругата на Џастин Бибер блеснаа во скоро идентичен фустан

Вечерва во студиото на Кошутњак во тек е финалната емисија од оваа сезона на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“. Последна од жири-комисијата пристигна Јелена Карлеуша.

Со нова фризура и уште пократко истрижана коса, пејачката за уште поконтроверзен изглед за финалето одбра тесен, проѕирен фустан, под кој не носи долна облека, што беше уловено и од српските папараци.

Пред само месец дена ваков фустан носеше и сопругата на Џастин Бибер, Хајли Бибер, на Мет Гала вечерта.