Карди Би сепак не се разведува

Карди Би сепак не се разведува

Познатата американска раперка Карди Би сепак нема да се разведе од својот сопруг Офсет.

Фановите започнаа да шпекулираат дека парот е повторно заедно, откако беа видени како се бакнуваат за време на нејзината прослава на роденденот.

Карди и Офсет се во брак три години. Карди поднесе барање за развод, откако Офсет ја изневерил неколку пати.