Карди Би гола на фотографија

Карди Би гола на фотографија

Познатата американска раперка Карди Би пред неколку дена направи нешто за кое подоцна навистина зажали.

Имено, раперката го прослави својот 28ми роденден со своите најблиски. Истата вечер таа на својот инстаграм профил сподели фотографија на која е сосема гола. За неколку минути подоцна да ја избрише и да признае дека направила голема грешка со таа објава.

Која и да беше целта на објавата сепак некои ја осудија оваа нејзина постапка.