Камерон Дијаз стана мајка

Камерон Дијаз стана мајка

47-годишната актерка го доби првото дете со сопругот Бенџи Меден.

Холивудската ѕвезда преку порака на Instagram ја објави среќната вест.

View this post on Instagram

❤️❤️❤️ @benjaminmadden

A post shared by Cameron Diaz (@camerondiaz) on

Камерон и Бенџи стапија во брак во 2015 година.