Каква трансформација направила Амбер Роуз?

Замислете дека никој не ја препознал и Амбер Роуз минала речиси незаблежана на црвениот тепих, а промената на изгледот е драстична.

Тешко е да се поверува , но на оваа фотографија е Амбер Роуз! Да, расната старлета направила неверојатна промена на имиџот кога се појавила на доделувањата на “MTV” наградите, и никој не ја препознал. Да потсетиме, во своето стандардно издаение Амбер изгледа вака:

Затоа и не чуди фактопт што минала речиси незабележано, иако била во проѕирна тоалета под која немало долна облека.

Потоа, во акција стапило нејзиното момче, раперот по име “21 Savage” , кој старлетата прописно ја допирал по задникот.

Меѓутоа, тоа воопшто не и пречело, па гулапчињата на овој начин на сите им покажале колку се заљубени еден во друг.

Во тоа име, Амбер на своето девет години помладо момче му купила прстен во вредност од 50.000 долари.