Кајли ги излуде фановите и позираше гола под огромна шапка

Кајли ги излуде фановите и позираше гола под огромна шапка

Дваесет и едногодишната милијардерка Кајли Џенер на „Инстаграм“ покажа премногу.

Таа летува на тајна локација со својата ќерка Сторми и новата најдобра другарка Анастасија Караниколау, од каде што праќа многубројни секси фотографии.

View this post on Instagram

Summer Body 🦋

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Но, зборот секси не знаеме дали може да се употреби за овие фотографии. Таа е целосно гола, На едната фотографија носи мрежа, а на другата само шешир

View this post on Instagram

vacation mode

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on