Кајли Џенер загрижена: Тревис ја изневерил

Кајли Џенер загрижена: Тревис ја изневерил

Кајли Џенер го обвини своето момче, Тревис Скот за неверство.

Како што пренесува Космополитан, Тревис наводно тајно го откажал својот настап за да ја изненади Кајли и ќерката Сторми, но таа наместо со насмевка го пречека со докази за неверство.

Парот, како што тврдат извори блиски до нив, имал жестока расправија околу тоа, поради што Тревис повторно одложил настап за да ја реши ситуацијата.