Кајли Џенер со честитка за фановите по повод Halloween

Кајли Џенер со честитка за фановите по повод Halloween

Најмалата од сестрите Кардашиан, Кајли која ведно е и најбогата, објави фотографија на Инстаграм од Halloween забавата каде е облечена како Playboy зајачица.

View this post on Instagram

stas said I’m having a playboy party.. pull up 🐰🖤

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

🐰🖤

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on