Кајли Џенер се најде на насловната на Voque

Кајли Џенер се најде на насловната на Voque

Кајли Џенер има нова фотографија која се најде како насловна на познатиот Voque.

Кајли изгледа заводливо во бордо латекс фустан кој ги истакнува познатите Кардашијан линии. За оваа соработка таа се пофали на својот инстаграм профил.

View this post on Instagram

✨ @voguehongkong

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

🌶 @voguehongkong

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on