Кајли Џенер ја покажа својата сексипилност

Кајли Џенер ја покажа својата сексипилност

Најмладата милијардерка на светот, Кајли Џенер често објавува фотографии на својот Инстаграм.

Овој пат, Кајли ги претстави своите атрибути објавувајќи провокативна фотографија. Облечена само во долен веш, со заводлив поглед.