Кајли Џенер има нова колекција за Денот на вљубените

Кајли Џенер има  нова колекција за Денот на вљубените

Кајли Џенер повторно подготвила нешто интересно за своите фанови.

Нејзината нова VALENTINE COLLECTION ќе биде достапна ан нејзината веб страна за сите оние кои ја обожаваат нејзината make up. Колекцијата изобилува со бојата на љубовта и виното. Како и секој пат така и сега таа ја најавува со фотографии на нејзиниот инстаграм профил.

View this post on Instagram

The Vday Collection is now LIVE! 💋 KylieCosmetics.com

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on